Новости

rvfd Прес-реліз проекту «Київщина — час будувати нове життя!» 27.01.2017, 14:21

Громадська організація «Кримська діаспора»

запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію,

присвячену старту проекту: «Київщина — час будувати нове життя!»

Час і місце: 30 січня о 15.00 в Українському кризовому медіа-центрі

Проект «Київщина — час будувати нове життя!» реалізується громадською організацією «Кримська діаспора» в рамках проекту «Регіональні Голоси — Створюємо Мости для Демократії», який виконується DVV International в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Спікери:

Тетяна Гузик, прес-аташе Кримської діаспори

Ірина Сірик, керівник проекту «Київщина — час будувати нове життя!»,

Олена Томілец, громадський діяч, переселенка з Криму (м.Бориспіль),

Євгенія Гармаш, юрист, переселенець із зони АТО.

 

Проект «Київщина — час будувати нове життя!» розрахований на 10 місяців і складається з низки заходів, мета яких в наданні громадянської освіти переселенцям і жителям Київської області. Досвід отримання земельної ділянки для 560 сімей переселенців на території Вишгородського району площею в 67 га, який ГО «Кримська діаспора» отримала в 2016 році, планується поширити по проектним містах. Переселенці спільно з членами місцевих громад міст Київської області також навчаться взаємодії з владою. Це допоможе в інтеграції переселенців до місцевих громад і в пошуку рішень щодо різних потреб і проблем ВПО.

Проект покликаний сприяти розбудові демократії в місцевих громадах за участю переселенців в містах Київської області. В цілому, в чотирьох містах Київської області заплановано проведення круглих столів на тему «Соціально-економічний розвиток нашого міста — виклики, шанси, перспективи» та стратегічних сесій по темі «Інтеграція переселенців — двигун або виклик соціально-економічного зростання на Київщині». У лютому стартують заходи програми в Борисполі, і далі за планом — у містах Біла Церква, Буча та Бровари. Підсумки програми підведемо вже восени 2017 року в Києві під час проведенням обласного форуму.

Адреса: м.Київ, Європейська пл., 1, Український дім, УКМЦ.

Прес-служба «Кримської діаспори»: 0505271379, 0936642527

 

AA_Web_enlogoLogo_DVV_Int_ver_pos_4c

Проект виконується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини