Новости
![37380462_1750757608294270_4726400274166448128_o](/wp-content/uploads/37380462_1750757608294270_4726400274166448128_o-e1535031179405.jpg)
Сьогодні до нашого «Центру освіти дорослих» завітала Регіональний директор в Україні, Білорусі, Молдові DVV International — Беттіна Бранд.
Пані Беттіна відвідала заняття курсів «Сучасні методи освіти дорослих» для педагогів та «Комп’ютерна грамотність» для 55+. Вона з задоволенням спілкувалась з учнями Центру та спостерігала за процесом навчання.
Також Центр відвідав голова правління ГО «Кримська діаспора» Анатолій Засоба та побажав учням нашого Центру натхнення і сили в навчанні.
Робота Центру освіти дорослих та проведення безкоштовних курсів проводиться в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного закладу вищої освіти «Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського »в м.Києві» ГО «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.