Новости

34934406_2090222381236106_7182391848239890432_o Меморандум про співпрацю між ТНУ ім. В. І. Вернадського, ГО «Кримська діаспора» та DVV International в Україні 08.06.2018, 21:41

Сьогодні укладено Меморандум про співпрацю між ТНУ ім. В. І. Вернадського, ГО «Кримська діаспора» та DVV International в Україні

Враховуючи необхідність впровадження неформальної, в тому числі і громадянської, освіти дорослих відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського, громадською організацією «Кримська Діаспора» та представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» DVV International в Україні.

Показово, що всі три керівники установ – Казарін Володимир, Засоба Анатолій і Олег Смирнов є внутрішньо переміщеними особами з Криму, а сам меморандум був підписаний у стінах ТНУ, закладу вищої освіти переміщеного з Криму.

Мета Меморандуму – співпраця і консолідація зусиль Сторін, спрямованих на поліпшення загальної ситуації з освітою дорослих, ресурсом, яким спроможне керуватись населення України для підвищення рівня добробуту власного життя і життя в цілому.

Важливим аспектом, передбаченим у Меморандумі, стало створення Центру освіти дорослих на базі ТНУ ім. В.І. Вернадського для забезпечення неформальної освіти. Центр вже розпочав свою роботу, і в найближчий час відкриється набір на перші три безкоштовні курси:

  • курс «Моя кар’єра» для студентів;
  • курс «Комп’ютерна грамотність» для людей віком 55+;
  • курс «Сучасні методи освіти дорослих» для викладачів.

Відкриття Центру освіти дорослих та впровадження курсів проводяться в рамках проекту «Центр освіти на базі переміщенного закладу вищої освіти «Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського» Громадської організації «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Водночас ГО «Кримська діаспора» вітає ТНУ з початком вступної кампанії, а DVV International в Україні із стартом роботи модельного Центру освіти дорослих.