Новости

22539921_1976403139284698_6870459018387679561_n Наступний крок на шляху до об’єднання ВПО 13.10.2017, 08:15

12 жовтня в місті Бровари відбувся захід з метою інтегрувати переселенців у місцеві громади Броварського району, обговорити їх проблеми та перспективи розвитку громадянської освіти.

Більше ніж 25 осіб серед яких як представники ВПО, так і влади, відвідали захід, який тривав дві години. Темою зустрічі стала громадянська освіта, із важливістю якої в справі інтеграції переселенців погодилися всі присутні.

Вже традиційно на заходах виступили представники ГО «Кримська діаспора» Олена Томілець та Євгенія Гармаш. У вигляді презентації Олена представила присутнім проекти, якими займається організація, а Євгенія Гармаш, у свою чергу, проконсультувала відвідувачів щодо первинної та вторинної юридичної допомоги.

Виступи представників місцевої влади розпочались із «Управління освіти, науки та молоді», що представляла Світлана Анатоліївна. Вона розповідала присутнім про співпрацю у напрямку дошкільної та початкової шкільної освіти та акцію «Милосердя», яка розпочнеться на початку листопада.

Представниця відділу роботи зі зверненнями громадян – Людмила Вікторівна розповіла про свою роботу з ВПО в місті та надала інформацію про те, що саме в Броварах живе найбільша кількість переселенців в Київській області. На заході також була присутня інша представниця відділу Тетяна Іванівна, яка розповідала про різні програми для людей з інвалідністю в місті.

Не лишилися осторонь й депутат міської влади Негода Галина Василівна та Валентина Василівна з ГО «Матері України», які висловили підтримку переселенцям.

Голова правління ГО «Кримська діаспора» Анатолій Засоба запропонував приміщення для первинних зборів ВПО, розповів про власний досвід створення громадських об’єднань. Він також запросив усіх присутніх на «Форум соціально-економічного розвитку Київщини», який відбудеться на початку листопада.

Групи ВПО з Борисполя та Українки спеціально приїхали на круглий стіл для того, щоб розповісти про житлові проблеми.

Проведення подібних заходів є дуже важливим етапом на шляху до інтеграції ВПО в соціальне життя. Переселенці мають змогу як поділитися своїми проблемами із представниками влади та ЗМІ, так і отримати допомогу у їх вирішенні.