Проекты

Project vidlik Новий відлік 25.01.2017, 18:04

Проект допомоги підприємцям ВПЛ в Києві та Київській області.

Починалося співробітництво «Кримської діаспори» з міжнародним фондом «Відродження» на початку 2015 року. У першій хвилі проекту випустилися 17 учасників проекту з двохсот переселенців, які пройшли навчання за програмою допомоги підприємцям ВПЛ в Києві та Київській області в другій половині 2015 року. Переможці отримали гранти на створення і розвиток власного бізнесу на загальну суму 1 млн гривень. Підприємства успішно розвиваються і зараз.

Програма «Новий відлік-2»: проект допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві в організації та розвитку власного бізнесу «- стартував 24 березня 2016 року. Проект розрахований на 8 місяців. На участь в навчанні подано 600 заявок, а з квітня по червень в проекті відучилося 220 учасників. До середини липня стануть відомі переможці конкурсу бізнес-проектів, які отримають гранти на розвиток бізнесу. Фонд грантів виділений в сумі 800 тис грн. Переможці, яких орієнтовно буде 15 чоловік, отримають фінансову підтримку від Міжнародного фонду «Відродження» в розмірі від 30 до 80 тис грн. Напередодні нового 2017 року під час підсумкової прес-конференції ми побачили результати проекту у вигляді 19 добре працюючих нових підприємств.

в 2017 році планується продовження плідної співпраці громадської організації «Кримська діаспора» і міжнародного фонду «Відродження» за програмою «Новий відлік». Про це повідомили представники фонду під час підсумкової прес-конференції в кінці грудня 2016 року в Києві.