Новости

Перша ВІДГУК-ПОДЯКА від слухачки курсу! 23.08.2018, 16:52

Перша ВІДГУК-ПОДЯКА від слухачки курсу!

До Центру Освіти Дорослих на базі ТНУ надійшла перша відгук-подяка від слухачки другого курсу «Сучасні методи освіти дорослих».

«Могутній upgrade

З 7 по 17 серпня в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного закладу вищої освіти «Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського» в м. Києві», Громадської організації «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини відбувся курс «Сучасні методи освіти дорослих».

Ідея безперервної освіти – тренд, що набуває в Україні все більше прихильників. Бажаючих навчатися дорослих багато. Запропонований курс дає відповідь на питання – хто і як буде вчити.

Фасилітація, тьюторінг, SMM, сучасна психологія – надзвичайно важливі теми для освітян. Для участі в курсі були залучені не просто кращі викладачі, але справжні експерти в своїх галузях. На заняттях панувала не суха теорія, а відбувався щирий обмін досвідом, були представлені готові кейси, що працюють.

8 днів, насичених семінарами, тренінгами, спілкуванням стали чудовою можливістю розширити свої знання та погляди на освітній простір. Чітка організація навчального процесу, високий рівень професіоналізму викладачів, актуальність запропонованих тем зробили цей курс корисним та цікавим. Всі учасники висловили подяку та сподівання на продовження освітніх проектів «Таврійському Національному Університету», DVV International та ГО «Кримська діаспора».

Ольга Бордун»

Ольга Бордун пройшла курс «Сучасні методи освіти дорослих» з 7 по 17 серпня, який тривав 72 академічні години.

Контакти «Центру освіти дорослих»:
м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33, аудиторія 304
тел. 044-529-57-67 — час роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00
контактна особа: Маргарита Блощинська