СМИ о нас

IMG_8443 Мрія, що стає реальністю: на Київщині переселенці отримали 67 гектарів землі 30.06.2018, 17:29

Марина Молька, 24 канал:

На Київщині, поблизу Абрамівки Вишгородського району, п’ять сотень переселенців отримали майже 67 гектарів землі. Втім, це тільки початок, потрібно щонайменше змінити цільове призначення цієї землі відповідно до Земельного кодексу України.

До цієї перемоги вихідці з Донбасу та Криму йшли кілька років. Тепер на цій землі планують звести житло.

Це поле нагадує мені Крим. Саме це місце, де є майбутнє. Через два роки після подання документів я отримала право власності на ці землі, за це поле висловлюю величезну подяку організаторам «Кримської діаспори» та їх команді, – розповіла колишня кримчанка Світлана Олейник, якій належить тепер на цьому полі десять соток.

Та будівництво на цьому полі розпочнуть не раніше 2020 року. Спершу триватиме розробка детального плану території та приєднання земель до найближчого населеного пункту. А вже потім – підведення комунікацій і зведення житла. А поки що ці землі сільськогосподарські, призначені для ведення індивідуального садівництва. Перш ніж будувати, потрібно змінити їх цільове призначення. Та це переселенців не лякає.
Все, що зроблено досі, це не завдяки, а всупереч тому, що держава нічого не робить. Навіть, немає жодного рядка в законі чи в постанові, який дозволяє переселенцям у першу чергу отримувати земельні ділянки,
– прокоментував голова правління ГО «Кримська діаспора» Анатолій Засоба.

 

Детальніше читайте на 24 каналі: https://24tv.ua/mriya_shho_staye_realnistyu_na_kiyivshhini_pereselentsi_otrimali_67_gektariv_zemli_n991677