Новости

Новий відлік вийшов на екватор: підсумки навчання
08.06.2016, 12:26

отсчет возраждение кд хабГромадська організація «Кримська діаспора» запрошує представників ЗМІ на
підсумкову прес-конференцію у зв,язку із закінченням навчального етапу
Проекту підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО — Новий відлік 2 в Києві і Київській області.

Захід вудбудеться 15 липня о 13.00 в Українському кризисному медіа-центрі.

Адреса: вул.Хрещатик, 2/ Український дім на Європейській площі/.

Громадська організація «Кримська діаспора» на базі Простору переселенців #IDP_Hub у Києві за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з березня 2016 року реалізує другу хвилю проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу «Новий відлік-2».
На початку липня 70 учасників, які пройшли навчання в програмі, захистили свої проекти перед експертами з різних сфер бізнесу. Оцінювали їх ідеї досвідчені  експерти — фінансові і бізнес-аналітики за участю представника Міжнародного фонду «Відродження». І ось, нарешті, ми готові оприлюднити імена переможців конкурсу бізнес-проектів, які отримають допомогу на розвиток бізнесу.
Розраховано впроваджувати Програму, яка стартувала 24 березня 2016 року,  протягом 8 місяців. З квітня по червень включно в проекті пройшли навчання 220 осіб. Грантовий фонд на бізнес від Міжнародного фонду «Відродження» — 800 тис грн. Переможці, яких орієнтовно буде більше 15 чоловік, отримають фінансування проектів в розмірі від 30 до 80 тис грн. Після придбання обладнання переможці перейдуть на 5-місячний індивідуальний супровід бізнес-консультантів, які допомагатимуть їм реалізовувати бізнес.

До нового року ми побачимо результати проекту у вигляді нових підприємств, які добре працюють, і новостворених робочих місць.

Прес-служба ГО «Кримська діаспора»