Проекты

Project law Юридична допомога ВПЛ 26.01.2017, 16:43

ГО «Кримська діаспора», приймаючи активну участь в житті спільноти переселенців, постійно шукає можливість допомогти їм в отриманні юридичних консультацій. На базі нашого #IDP HUB Простору переселенців протягом 2016-2018 років 2 рази на місяць проводилися безкоштовні юридичні консультації. Приймали переселенців фахівці Першого Київського міського центру з надання безоплатної (вторинної) правової допомоги.

Після анексії кримського півострова і окупації частини території Донбасу вимушені переселенці з цих регіонів постійно потребують консультацій юристів по життєво важливих для них питань. Найчастіші питання до юристів стосуються допомоги в складанні позову і підготовці повного пакету документів для суду, можливості розлучення з подружжям, що залишилися в зоні АТО, прав на спадкування та інших майнових прав на залишене в окупованих містах і селах майно і нерухомість. І це не повний список питань, що хвилюють переселенців.

Зараз ви можете звернутися безпосередньо до Центру з надання безоплатної (вторинної) правової допомоги. Дивіться контактну інформацію на сайті: http://kyiv.legalaid.gov.ua/ua/mistsevi-tsentry/pershyi-kyivskyi-mistsevyi-tsentr-z-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy