Прес-анонс брифінгу щодо початку Нового відліку-2

Громадська організація «Кримська діаспора» запрошує на брифінг, який відбудеться 24 березня в Українському кризовому медіа-центрі о 13.30 год.

Тема: «Новий відлік-2: проект допомоги внутрішньопереміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу»

Спікери:
— Оксана Вікарчук, менеджер проекту «Новий відлік-2»;
— Ірина Сірик, менеджер проектів;
— Анжела Полякова, випускниця програми підтримки переселенців “Новий відлік” у 2015 році, власниця нового бізнесу.
— Анатолій Засоба, керівник громадської організації «Кримська діаспора»;
— Станіслав Лячинський, директор Програмної Ініціативи Громадські ініціативи нової України.

Громадська організація «Кримська діаспора» на базі Простору переселенців #IDP_Hub у Києві за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує другу хвилю проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу «Новий відлік-2».
17 учасників проекту з двохсот переселенців, які пройшли навчання за програмою допомоги підприємцям ВПЛ у Києві у другій половині 2015 року, отримали гранти на створення і розвиток власного бізнесу на загальну суму 1 млн гривень. В Україні благодійний проект проходив у період з червня по вересень у наступних містах — у Києві, Львові, Одесі та Харкові. На брифінгу журналісти дізнаються про умови участі у проекті 2016 року, а також отримають можливість поспілкуватись з деякими з тих, хто вже отримав перші успішні результати від нового бізнесу.

Комментировать